Çorlu Vücut Bakım Hizmetleri

Cildin sağlıklı görünmesi için yapılan vücut bakımı çoğu insanın ihmal ettiği bakımların başında gelir. Eller, ayaklar, yüz, saçlar bakımı genellikle aksatılmayan uzuvlardır. Oysaki her biri bütünün bir parçası olsa da komple vücut bakımı yaptırmak hepsinin de önünde gelir. Bebek gibi bir cilde sahip olmak bütün kadınların hayalidir. Ancak bu hayal cilt bakımının ihmal edilmesi durumunda gerçeğe dönüşmez. Vücut bakımının doğru bir sonuç vermesi için vücudun neye ihtiyacı olduğunun tespiti de önemlidir. Bu seçimin tamamlanmasının ardından vücut bakımının aşamalarına geçilir ve bakım ile birlikte daha yumuşak, daha parlak bir cilt görüntüne ulaşılır.

Vücut Bakımı Malzemeleri

Vücut bakımında her birinin kendine ait işlevi olan birçok malzeme kullanılır. Deri üzerinde biriken ölü hücrelerin kaldırılıp altta kalan canlı derinin yukarı çıkarılmasını sağlayan peeling malzemeleri bunlar arasında ilk sırada gelir. Cildin rahatlamasını sağlayan çeşitli kürler de kullanılan malzemeler arasındadır. Bu karışımlar her cilt tipine göre farklılık gösterir. Tabi vücut bakımının konusu bunlarla sınırlı değildir. Dirsek, diz gibi deri kalınlaşmalarının daha yoğun olduğu alanlarda yumuşatma ve temizletme işlemleri de bakımlar arasındadır. Özel bölgelerde ve koltuk altlarında epilasyon, terleme gibi nedenlerle oluşan kararmaların ortadan kaldırılması da bu bakımlar arasında yer alır. Böylece rahatsız edici kararmaların profesyonel yöntemler ile giderilmesi sağlanır.

Kadınların en büyük dertlerinden biri olan selülit ise bakımın en önemli ayağını oluşturur. Üst bacaklarda ortaya çıkan selülitler oldukça inatçı oluşumlardır. Selülit giderici yöntemlerin düzenli olarak uygulanması ile bu sorunun çözümü sağlanır. Bunlar arasında yağ parçalayan karşımlar ve bu bölge için özel olarak oluşturulmuş masaj sistemleri gelir. Genel vücut bakımı olarak adlandırılan bu işlem aşamalarında yoğunluk problemli bölgeye verilir. Ancak hedeflenen durum bütün vücudun bakımının sağlanmasıdır. Sorunların ortaya çıkarılması ve ihtiyaçların belirlenmesinin ardından uygulama aşamasına geçilir. Queenspamasaj salonu olarak tecrübeli bir ekip ve en kaliteli malzemeler ile uygulama aşamalarını tamamlarız. Sürekli güncellediğimiz bilgiler sayesinde en son bakım uygulamalarını sizlere kadar getirir, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlarız.

Tekirdağ Çorlu'da Vücut Bakımı Yapan Salonlar