Çorlu Lazer Epilasyon Hizmetleri

Lazer epilasyon demek vücuttaki istenmeyen tüylerin köklerinin lazer ışınlarıyla yok edilmesi demektir. Vücutta var olan kıllardan kalıcı bir şekilde kurtulma sağladığından dolayı pek çok kadın lazer epilasyon yöntemini tercih etmektedir. Kalıcı sonuçlarıyla yüz güldüren lazer epilasyonu doğru seans sayısıyla ve doğru seans aralıklarıyla uygulanmalıdır. Bunun yanı sıra işlem öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken kurallara da mutlaka uymak gereklidir. Çorlu lazer epilasyon alanında hizmet sunan merkezimiz bu konuda gerekli olan tüm bilgileri sizlerle paylaşmaktadır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelerde Kullanılabilir?

Lazer epilasyon hem kalıcı sonuçlar ortaya koyduğu için hem de pek çok bölgede rahatlıkla uygulanabildiği için oldukça avantaj sağlayan bir yöntemdir. İstenmeyen tüylerin var olduğu yerlere uygulanabilen lazer epilasyonun oldukça geniş bir uygulanma alanı vardır. Bütün kol, koltuk altları, bütün bacak, yüzdeki istenmeyen tüyler, dekolte, sırt, boyun, ense, burun, kulak, göbek, kalça, basen, genital bölge, el ve ayaklar lazer epilasyonun uygulanabildiği alanlardır. Lazer epilasyon sadece vücuda değil yüz bölgesine de rahatlıkla uygulanabilir. Yüzdeki yanak, çene, alın, şakaklar, favoriler ve dudak üstü alanlarındaki tüylerden lazer epilasyon sayesinde kurtulmak mümkündür.

Lazer Epilasyonunda Seanslar Nasıl Olur?

Lazer epilasyonda uygulanacak olan seans sayısı kişilere göre değişiklik gösterir. Benzer şekilde seans süresi de uygulama alanındaki kıl yoğunluğuna, alanın büyüklüğüne ve daha başka kıstaslara göre değişiklik göstermektedir. Bir seans 5 dakika sürebileceği gibi 2 saat de sürebilir. Gerekli olan seans periyodunun belirlenmesi uzman kişi tarafından yapılır. Ancak genelde seanslar ayda bir defa uygulanır. Seans sayısı ilerlediğinde kılların çıkma süresi uzayacağından dolayı seans aralıkları da 2 aya dönmeye başlar. Lazer cihazlarının çoğunda kişiye rahatlık hissi veren sistemler vardır. Bu nedenle lazer uygulamasında acı hissi oldukça azdır.

Tekirdağ Çorlu'da Epilasyon Yapan Salon