Çorlu El - Ayak Bakım Hizmetleri

El ve ayaklarının güzel görünmesi her kadın için önceliklidir. Özellikle sıcak havalarda ayakların ortaya çıkması ile birlikte ayak bakımının da önemi artar. Tabi bu demek olmuyor ki ayaklar kışın bakımsız kalabilir. Bakımlı görünmenin ilk kuralı ellerin ve ayakların güzel olmasıdır. Eller bir insanla ilk karşılaşıldığı anda kullanılan beden iletişim araçlarının başında gelir. Dikkat çekici olmaları sizin de dikkatleri üzerinize toplayacağınız anlamına gelir. Eller ile yapılan uygulamalar genellikle tırnakların bakımı, ölü derilerin kaldırılması ve tırnak kenarlarında oluşan derilerin temizlenmesidir. Eğer cilt üzerinde başka bir sorun varsa nemlendirme gibi işlemler ile ellerin daha güzel görünmesi de sağlanabilir. Özellikle kış mevsiminde kuruyan bir cilt, yapılan işe bağlı olarak nasır sorununun ortaya çıkması gözlemlenebilir.

Bu noktada bakıldığı zaman ayakların daha çok bakıma ihtiyacı olduğu bilgisi ortaya çıkar. Gün içinde bedenin bütün yükünü taşıyan ayaklar şüphesiz ki deforme olmaya daha yatkındır. Nasır, tırnak batması, mantar gibi sorunlar ayakları ellere göre daha fazla etkiler. Dahası bu sorunların bazıları ciddi derecede ağrıya neden olan problemlerdir. Medikal ayak bakımı ve diğer ayak bakımları ile bu sorunlardan kolaylıkla kurtulmak mümkündür. Ayakta nasır oluşumu topuk, parmaklar gibi sürtünmenin daha yoğun yaşandığı bölgelerde ortaya çıkar. Düzenli bakım uygulamaları sayesinde bu nasırlardan kolaylıkla kurtulmak mümkündür. Öncelikle ayak nasırlarını temizlemek ve bir daha oluşmalarının önüne geçmek için bir program planlanır.

El ve Ayak Bakımında Nasır Tedavisi

Ayaklarda oluşan bir diğer sorun ise batık tırnaktır. En az nasırlar kadar kötü bir görünüm oluştururlar be rahatsız ederler. Batık tırnak sorunu da günümüzde ortaya çıkan uygulamalar ile rahatlıkla ortadan kaldırılabilir. Tırnak batması sorununda öncelikli olarak batmaya bağlı ortaya çıkan ağrının giderilmesi ve tırnağın yanlış uzaman sorununun önlenmesi sağlanır. Queenspamasaj salonu olarak bütün güzellik uygulamalarına en olarak el ve ayak bakımınızı da özenle yaparız. Oluşan bütün sorunların giderilmesinde sizlere uzman ekibimiz yardımcı olur. İhtiyacınız olması halinde düzenli bir program ile bütün sıkıntılarınızdan kurtulmanız sağlanır ve sonucunda bakımlı eller, ayaklar ile sizler de rahat edersiniz.

Çorlu'da El Ayak Bakımı